Fordońska 248G, 85-766 Bydgoszcz

+48 52 525 98 98 fundacjatakecare@gmail.com

O Fundacji

Justyna była naszą koleżanką z pracy. Mimo młodego wieku przegrała walkę z nowotworem.

Poruszeni tym wydarzeniem doprowadziliśmy do tego, aby w czerwcu 2013 roku powstała nasza Fundacja. Od tamtego dnia, co roku organizujemy „Bieg Pamięci Justyny”, a zebrane środki zostają przeznaczone na potrzeby podopiecznych.

Nasze działania w szczególności ukierunkowane są w szczególności na pomoc pracownikom i ich rodzinom. To dla nich ufundowaliśmy aparat usg do firmowego gabinetu lekarskiego. Pomogliśmy w zakupie protezy dla naszego kolegi. Duma naszej fundacji to Julka Górska i Roksana Słupek, które korzystając z naszej pomocy osiągają wysokie wyniki w sportach wodnych. Dodatkowo finansujemy turnusy rehabilitacyjne naszym podopiecznym.

Zależy nam również na tym, aby wyjść z działaniami pomocowymi „poza firmę”. W związku z tym, zdecydowaliśmy się wspierać rozwój kariery młodego, niezwykle utalentowanego pianisty z naszego regionu – Adama Kośmiei oraz Katarzyny Furmanek– reprezentantki Polski w judo, medalistki Mistrzostw Europy. Pomoc oferujemy również uczniom bydgoskiego Technikum Elektronicznego. Mamy nadzieję, że inwestowanie w nieprzeciętnie uzdolnionych młodych ludzi, rozsławi Polskę na całym świecie.

Nasi pracownicy biorą czynny udział w akcji „Świąteczna paczka” oraz zbierania nakrętek, każdy kilogram to pieniądze przeznaczone na leczenie. Angażujemy się również w akcje pomocy dla poszkodowanych w kataklizmach – wsparliśmy Filipiny, Bałkany oraz Nepal.

Niezwykłe zaangażowanie i bezinteresowność pracowników powodują, że nasza motywacja do pracy jest bardzo duża. Przed nami jeszcze wiele planów do zrealizowania i wiele osób, które potrzebują naszej pomocy. Z Waszym wsparciem będziemy w stanie tworzyć lepszy świat.

Przyłączcie się!